Menu
Witajcie, mam tyle przeżyć, że trudno wszystko pozbierać w jedną całość. Jeden dzień na plaży i w basenach, potem nurkowanie, wypad do Cairo i tak w sumie nie wiem od czego zacząć
 Zacznę od nurkowania,  coś czego nie planowałam, ale gdy miałam możliwość zobaczyć i poczuć  jak to się robi i jakie przyjemne jest to przyjemne to wtedy podjęłam decyzję o wypłynięciu w może i nurkowanie na 7-8 metrach przy wyspie koralowej.
Jak to się stało? Umówili mnie rodzice w Diving Group na test, który polegał na tym iż z plaży przy asyście płetwonurka- nauczyciela  z już założoną butlą tlenową i całym ekwipunkiem poszłam nurkować. To trwało około 7 min. Wtedy wiedziałam już, że mi się to podoba. Płetwonurek porozmawiał z moimi rodzicami i przekonał ich, że mogę nurkować na pełnym morzu.
 


cz.2
 
 Wieczorem, gdy już skończyły się tzw. Show time" czyli pokazy ogni tańce beduinów czy tańce brzucha, zorganizowaliśmy sobie sami muzykę i przy niej tańczyliśmy. 
 
 
Wyjazd do Hurgady. Rodzice wraz ze znajomymi wynajęli taksówki i wieczorem pojechaliśmy do dużego miasta w Egipcie. Taksówkarz na miejscu przydzielił nam lokalnego Egipcjanina, który nas oprowadzał po sklepach i bazarach. Samo chodzenie po sklepach nie wydawało się niebezpieczne, ale już przejście przez ulicę to było prawdziwe wyzwanie, a ja nazwała bym to "próba popełnienia samobójstwa". Tak dosłownie! strumień aut, które nie zatrzymuje się, brak pasów i pewnym momencie wchodzi w to nas przewodnik i pokolei zatrzymuje auta. Te dalsze jadą dalej, my już na środku, te za nami już ruszyły, ani w jedną ani w druga stronę. Nasz przewodnik znowu ruszył już ku krańcu jedni i udało mu się zatrzymać samochody i doszliśmy w końcu na 2 stronę jedni. To był 1 pas i to samo z autami jadącymi w drugą stronę Taką makabrę powtarzaliśmy jeszcze z 5 razy. Moja mama dostawała za każdym razem prawie zawału serca.Zawsze nas przed przejściem uspokajał Egipcjanin i mówił, że będzie dobrze.
 
 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 6

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

7.png7.png0.png6.png8.png
Dzisiaj:3
Wczoraj:65
W tym tygdoniu:441
W tym miesiącu:2050
Wyświetleń łącznie:77068

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 54.196.110.222
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

sobota, 26, maj 2018 01:51

Enej

Gimnazjum nr 2 w Tarnowskich Górach

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры